Англомовний клуб у місті Львів. 5 порад, як заговорити англійською.

Англомовний клуб у місті Львів від Арт Лего. Якщо ви дійсно хочете розмовляти англійською, а не вчити її все життя…  То маємо для вас п’ять корисних порад з вивчення англійської мови.

  1. Почніть співати англійські пісні. Це повинні бути пісні, які ви добре знаєте і розумієте.

Ця коротка і легка вправа допоможе вам налаштуватися на англійську мову і одночасно розслабитися. А ще спів активізує творчу діяльність мозку, що допоможе швидше підбирати слова при веденні діалогу або при складанні імпровізованої розповіді на задану тему.

  1. Описуйте свої фото та відео у соцмережах англійською мовою. В англійській є приказка: “A picture is worth a thousand words” («Картина коштує тисячі слів» або «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути»). Описуючи фотографію або малюнок, ви задієте зони мозку, відповідальні за творчість. Заодно ви можете активізувати свій словниковий запас.

 

  1. Почніть слухати аудіо-книги і дивитись улюблені фільми тільки на англійській мові. Для того, щоб краще сприймати на слух і розуміти англійську, треба до неї звикнути.

 

  1. Кожен день присвячуйте 15 хвилин перегляду позитивних новин англійською. Це дає бути в курсі усього нового у світі, а також мати гарний настрій ;).

  1. Сформуйте своє англомовне середовище. Немає нічого кращого, ніж вивчати англійську в хорошій компанії. Можна просто вести діалоги по-англійськи на будь-які теми. Якщо серед ваших друзів ви не знайдете однодумців, знайдіть їх 😉 Якщо це буде англомовний носій, то ще краще!

 

Наш Англомовний клуб у місті Львів Вас запевняє, якщо будете користуватись порадами вище, то ми впевнені, що англійська стане для вас цікавим хобі.

А також, Арт Лего запрошує в наш англомовний клуб у місті Львів! Будемо з Вами вчити англійську легко і весело!

Його проводить нейтів спікер Ерік, який не розуміє ні української, ні російської. Тому у дітей просто нема вибору як розмовляти англійською. Протягом чотирьох годин на занятті діти досліджують одну з тем і вивчають багато похідних слів. І оскільки це відбувається в цікавому ігровому форматі, то це захоплює і стимулює до вивчення англійської.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *