Заняття майнкрафт. Ваші діти грають в Майнкрафт?

Заняття майнкрафт, а це реально працює?

Гра-конструктор під назвою Minecraft популярна у всьому світі, причому грають в неї з задоволенням і діти, й батьки. Розробив її програміст зі Швеції Маркус Перссон. Гра визнана справжнім феноменом індустрії і приносить колосальний прибуток.

З 2014 року власником гри Minecraft стала корпорація Microsoft. Це послужило поштовхом для подальшого розширення всесвіту в різних напрямках. Один з них – освітній, а саме – навчання дітей програмуванню.

Зараз майнкрафт (Minecraft) включена до шкільної програми в Швеції. Її використовують як інструмент для цифрової творчості.

Заняття з програмування на основі Minecraft дозволять вашій дитині не тільки легко орієнтуватися в цифровому світі, а й навчать досягати цілей і втілювати свої ідеї, адже на курсі, завдяки отриманим знанням, дитина зможе реалізовувати власні проекти, пройшовши всі етапи: ідея-розробка-реалізація.

Через Minecraft діти вивчають таку мову програмування як Python.
Можна вивести мінімум п’ять факторів для обов’язкового вивчення мови програмування Python:

Це одна із найпопулярніших мов програмування, які використовують. Влаштовуючись на роботу у великі IT-компанії, такі як Google, Facebook чи YouTube, знання Python буде вагомою перевагою.
Застосування Python досить широке – штучний інтеллект, аналіз даних, веб- та гейм-розробка, мережеві системи та безпека, фінанси, трейдинг та інші.

Мову програмування Python використовують в проектах data science і машинного навчання. У Сингапурі з його допомогою вдалося провести аналіз розкладу поїздів і виявити серйозні помилки, що привели до збоїв в русі залізнодорожнього транспорту на центральній лінії.

Програміст Python – затребувана і висококооплачувана професія.

Python – найкращий варіант для тих, хто тільки починає знайомитися з програмуванням і має нульову підготовку.
Завдяки ігровому формату діти з легкістю вчаться писати програми, застосовуючи їх у грі Майнкрафт і створюючи у ній свої власні світи.

Якщо ви хочете виростити успішну в майбутньому людину, виховати об’ємне мислення, посидючість, цілеспрямованість, фантазію і дати їй початкові технічні навички, то ласкаво просимо до нас на заняття Майкрафту у студії програмування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *