LEGO Конструювання. Чому діти так люблять грати та конструювати з Lego. Частина 1.

Lego конструювання. Конструктор Lego: від ремесла тесляра до лідерства у світі іграшок

Який найвідоміший конструктор в світі? Звичайно Lego!

Компанія Lego заснована в 1932 році. Її засновник – датчанин Оле Кірк Крістіансен. Будучи теслею, він спочатку заснував фірму з виробництва виробів для будинку, а пізніше зайнявся ще й виробництвом дерев’яних кубиків для дітей. Фірма отримала назву Lego, з’єднавши датські слова leg – грати і godt – добре.

У 1947 році компанія Lego почала випуск пластикових іграшок і вже в 1949 з’явилися знамениті замикаються цеглинки Lego.

Основними ідеями Lego є модульність і сумісність. Хоча цеглинки за 65 років свого існування змінювали дизайн і форму, вони абсолютно сумісні між собою. Сучасні елементи цілком можна приєднати до елементів 40-річної давності.

Lego конструювання 2

Lego конструювання. Чому діти люблять гратись та складати з лего?

Чому ж Lego конструювання? Конструктор лего навряд чи б зберігав би свою популярність вже близько 80 років, якщо б не ця дитяча любов. Складно знайти дитину, яка відмовиться від цієї захоплюючої гри:

– Конструктор містить безліч деталей різних форм, типів. Розробники подбали про розробку, за основу взявши пильний нагляд за дитячою поведінкою під час гри, спостереження батьків, щоб крім різноманітності, дитині було дійсно цікаво грати.

– Кріплення з’єднуються між собою дуже легко, причому конструкції виходять дуже міцними, стійкими.

– Всі елементи нетравматичні – з округленими куточками, відсутні гострі елементи.

– Кольори різні, яскраві, привабливі. Враховується особливість дитячого сприйняття світу.

– Складається з екологічно чистих матеріалів, які не містять токсинів. Пігменти високої якості, не шкідливі для здоров’я.

– З’єднання кріпляться без клею.

– Деталі з різних наборів можна з’єднати між собою. Незважаючи на те, що дизайн, методика виробництва змінювалися, сучасна іграшка з’єднається навіть з найпершими екземплярами.

– Лего проходить наукові дослідження, тестування.

– Випускають набори серіями, різного ступеня складності, кожна деталь має свою назву.

– Інструкція містить досить зрозумілі креслення, рекомендовані схеми збірки.

– Індивідуальний підхід до кожної вікової категорії. Складність залежить від віку. Рекомендований вік вказується цифрою на лицьовій стороні упаковки. Всі набори лего відрізняються вагою, кількістю блоків, наявністю ігрових фігурок.

Lego конструювання 2

Як правильно вибрати лего, щоб розвиток дитини був ефективним?

Lego конструювання. Дітям до 5 років

Lego випустив серію Duplo, яка відрізняється великими розмірами деталей, величезний вибір фігур тварин і людей, легке кріплення, підвищена міцність.

Lego конструювання – дітям від 5 до 10 років

Для дітей даного віку, розроблена серія Lego Juniors, яка складається з величезного розмаїття наборів на різну тематику: Поліція, Ельфи, Пірати, Володар кілець, Сімпсони, Залізниця, Будівництво, Пожежна, Лицарі і т.д.

Lego конструювання – дітям від 9 до 16 років

Набори для них оснащені механізмами руху, датчиками, програмними забезпеченнями. З Lego можна збирати моделі автомобілів, літаків, кораблів, тракторів, будинків, і, звичайно, роботів. З кінця минулого століття Lego випускає спеціальний робототехнічний конструктор, який сьогодні став лідером освітньої робототехніки. Сьогодні окреме місце посідають робототехнічні конструктори Lego Mindstorms і заняття з програмування та робототехніки.

Тепер, коли ви знаєте на скільки цікаве та корисне lego конструювання, обов’язково пробуйте самостійно та/або приводьте до нас на заняття з лего-конструювання, робототехніки і програмування в АРТ ЛЕГО у місті Львів.

 

Продовження статті: «Винахідник з LEGO. Вісім причин, чому заняття з лего зроблять вашу дитину розумнішою. Частина 2.»

2 коментарі до “LEGO Конструювання. Чому діти так люблять грати та конструювати з Lego. Частина 1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *