Перша школа бізнесу: для чого вона дітям?

Бізнес? Що ж таке бізнес? Для нас, це в першу чергу власна справа, яка приносить і задоволення, і дохід.

Як відомо, саме у дитячому віці закладається основа успіху для дорослого життя. Ставлення до самого себе, адекватна оцінка власних сильних сторін характеру, ставлення до грошей та розуміння того, як їх можна використовувати – це саме ті цеглинки, з яких будується міцний фундамент впевненості та готовності до дорослого життя.

Традиції дитячої бізнес-освіти мають давню історію у світі. Саме у розвинених країнах світу стали замислюватися над тим, «як виростити покоління успішних і щасливих людей» з користю для особистості та країни. У цих країнах існують національні програми з виявлення талантів дітей, розвитку розумових і творчих їх здібностей та формування особистостей, які зможуть досягнути успіху в будь-якій діяльності. Також з 1-го класу для дітей впроваджені програми з основ економіки та підприємництва.

На сьогодні, українські загальноосвітні навчальні програми націлені загалом на засвоєння певного обсягу знань. Тобто дітям дають просто готові знання у вигляді запам’ятовування матеріалу, без його аналізу, виявлення логічних зв’язків. При цьому втрачається самостійний, творчий підхід до самостійного вирішення завдань та навчання.

Перша школа бізнесу має намір розкрити найкращі сторони маленької особистості, використовуючи найкращий світовий досвід, допомагати нашим дітям, щоб вони досягали успіху і благополуччя в житті.

Саме на заняттях в Першій школі бізнесу дитина має можливість бути самою собою, такою, як вона є від природи, а отже – щасливою. Також вона починає розвиватись в тому напрямі, який їй до вподоби, до якого вона має природні задатки.

Всі ми різні і по різному сприймаємо світ. Це є причиною конфліктів і джерелом натхнення водночас.

Одним з ключових завдань програми є визначення задатків дитини та її сильних сторін. Адже якщо зосередити увагу саме на розвитку того, що вже закладено природою в характері, і до чого є схильність, то значно простіше знайти «свій» шлях, реалізуватись в цьому напрямку і досягти успіху.

Ви самі мабуть помітили, що багато людей втрачають роки і здоров’я, ходячи на неулюблену роботу і займаючись тим, що не приносить задоволення… Отже, на заняттях в Першій школі бізнесу дитина матиме можливість краще зрозуміти себе і дізнається, в якому напрямку їй краще розвиватись.

Також ми попрацюємо над такими темами як,

Створення власного продукту

Робота з командою

Мотивація і самодисципліна

Дохід і прибуток

Презентація себе та власних ідей та багато іншого

Як взагалі проходять заняття?

Вони відбуваються в ігровій формі, у форматі діалогу та дискусій, міні-тренінги та руханки. В групі займається до 10 дітей.

Заняття тривають 2 години, 1 раз/тиждень.

Тривалість програми – з вересня по травень.

Давайте разом допоможемо нашим дітям досягнути мрій!

Ми запрошуємо Вас і Ваших дітей до нас на заняття в бізнес-школу у місті Львів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *