Бізнес школа для дітей та підлітків. Курси та заняття.

ХТО МИ ?

JUNIOR BUSINESS SCHOOL – бізнес школа для дітей та підлітків у місті Львів від АРТ ЛЕГО

Дмитро

JUNIOR BUSINESS SCHOOL

для дітей-підлітків 10-14 років

Про «Школу бізнесу»
Навчальна програма спрямована на виявлення, розвиток та реалізацію лідерського потенціалу дитини-підлітка, а також на засвоєння знань та навиків зі створення власної справи та виведення її на рівень системного бізнесу.
У нас в “Школі бізнесу” ми займаємось виявленням схильностей, талантів дітей-підлітків, розвитком розумових і творчих здібностей. Та і загалом формуємо лідерів-особистостей, які здатні досягати успіху в будь-якій справі, будь це виробництво, надання послуг чи ІТ-сфера. Через нашу програму, яка увібрала в себе найкращий світовий досвід, допомагати нашим дітям у досягненні успіху і благополуччя у житті.

Цілі “Школи бізнесу”
Розвиток мислення та навичок для успішного розв’язання завдань будь-якої складності, здобуття першого досвіду ведення улюбленої справи.
Створити умови для гармонійного розвитку особистості: творчого потенціалу, нестандартного мислення, лідерських якостей та роботи в команді.
Навчити дітей-підлітків аналізувати життєві ситуації (як в особистому плані, так і в бізнесі), приймати креативні рішення з врахуванням причинно-наслідкових зв’язків.
Ознайомити дітей-підлітків з фінансовими та бізнесовими категоріями; виховати правильне ставлення до грошей як до ресурсу, а не кінцевої мети.
Прищепити дітям цікавість та бажання постійно розвиватись, схильність до самостійного пошуку відповідей, рішень.
Створити умови для розкриття сутності понять: успішна діяльність, благополуччя, життєве покликання.

Формат навчання у “Школі бізнесу”
Діти вчаться в атмосфері відкритості і взаємної довіри між учнем та вчителем-наставником. Необхідні навички засвоюються завдяки практичним заняттям. У нашій бізнес-школі створені умови для творчого самовираження дитини, розвитку її здібностей та лідерських якостей.
У нашій школі навчання проходить у формі семінарів і тренінгів, ігор-змагань, дослідницьких проектів, міні-кейсів, брейн-сторму, творчих завдань, командних турнірів, дискусійних сесій, квестів-іспитів, екскурсій на підприємтсва тощо.
Навчання проводиться в групі 8-9 дітей. Щомісяця – це 8 навчальних годин, тривалістю по 60 хв.

Вік дітей у “Школі бізнесу”:
діти-підлітки, віком 10 – 14 років.

Детальна навчальна програма
Бізнес школа для дітей-підлітків у місті Львів

Для більш детальнішої інформації – звертайтесь до нас у ФБ-месенджер.