Школа Лего. Курси і заняття з лего для дітей та підлітків

ХТО МИ ?

LEGO studio – школа лего для дітей та підлітків у місті Львів
Кожне заняття у нашій лего школі розроблене для натхнення та навчання через дію, яке перетворюється на цікавий пізнавальний процес. За допомогою зображень, анімацій, фільмів ми отримуємо різноманітний ряд обговорень робочих принципів і можливість до здійснення їх системного аналізу. Заняття у Школі Лего покликані усвідомлювати роль технологій у сучасному житті та їх практичного застосування.
Конструювання
Конструювання з навчальними наборами Lego Education допомагає дітям креативно та критично мислити, покликане розвивати дрібну моторику та уяву, збагачує дитяче мовлення і спілкування, розвиває вміння працювати у команді, ставити перед собою ціль і досягати її. Через дослідження сконструйованої моделі реального об’єкта у дитини підвищується якість його сприйняття, що дозволяє покращувати свої знання в дизайні, мистецтві, науці і технології, математиці. Усе це свідчить про великі розвиваючі можливості процесу конструювання.
Програмування
Вивчення та використання навиків програмування у контексті вивчення предметів STEAM. Поступовий розвиток в учнів всіх вікових категорій навиків обчислювального мислення у процесі створення спочатку графічних, а згодом і текстових програм на популярних мовах програмування.
Інтелектуальне обладнання
Додаткові можливості для навчання завдякі цілій системі обладнань LEGO, яке легко можна підключити і перетворити на частину сторюваних учнями рішень з STEAM предметів.
Гра
Найважливіша частина уроку – гра. Людина грається змалечку, адже гра допомагає їй осягнути світ, що є довкола неї з радістю та легкістю, запалюючи жагу до пізнання та навчання. Дитячі ігри сприяють розвитку особистості та уяви, усвідомленню дорослих ролей, виробленню навичок і встановленню спілкування між однолітками. Важливим елементом дитячих ігор є іграшка, яка створена власними руками, з якою можна експериментувати та гратись. Гра запалює жагу до знань та бажання навчатись !
Previous
Next
школа ЛЕГО, яка вчить думати про сьогодення та майбутнє
Previous
Next