Кольоротерапія чи терапія кольорами. Що можуть сказати про вас кольори?

Кольоротерапія чи терапія кольорами. Що можуть сказати про вас кольори?

А чи знали Ви, що вибрані вами кольори впливають не тільки на вас, а також на тих людей, які знаходяться поруч з вами? Кольори утворюють певне енергетичне поле навколо нас і можуть багато розповісти про нашу особистість. Так, дівчина в білій сукні у більшості людей буде асоціюватися з невинністю і ніжністю, а ось в червоному – вона стає більш привабливою і пристрастною. Бронзовий і зелений допомагають створити враження про людину, як більш духовно чисту і спокійну. А ось якщо надіти блакитну сорочку, то вже створюється враження, що людина володіє високим професіоналізмом або ж внутрішньою рівновагою. Жовтий колір часто вибирають більш енергійних, творчо розвинені люди.

Застосовуючи такі знання, ви можете вибирати кольори згідно майбутньої ділової ситуації, щоб справити потрібне для вас враження на оточуючих людей. Провести вдалу бізнес-зустріч, завдяки знань з кольоротерапії.

Червоний – це найбільш яскравий і вогненний колір. Він додає вам життєвої сили. Ті, хто віддає перевагу в одязі червоний колір стають більш привабливими для протилежної статі. Хоча не варто забувати, що з червоним кольором треба бути дуже обережним, оскільки якщо його занадто багато, він викликає роздратування і занепокоєння.

Помаранчевий – це колір радості та оптимізму, також означає енергію. Цим кольором варто себе оточити, якщо у вас не найкращий настрій, він допомагає позбавитися від сумних думок і спонукає діяти.

Жовтий – він так само, як і помаранчевий, викликає асоціацію з теплом і позитивом. Він стимулює ваш мозок до творчим поривам, пробуджує бажання діяти, добре впливає на пам’ять. Варто бути обережним з цим кольором, оскільки якщо переборщити, то цей сильний колір буде вже викликати перезбудження і дратівливість.

Зелений – колір спокою, розслаблення, допомагає подолати втому і стрес. Він відновлює у людини духовну рівновагу, а також впевненість у своїх силах. Зелений колір допоможе вашим очам відпочити і розслабитися після того як вони сильно втомилися.

Синій – холодний колір, але він викликає гарні асоціації. Ті, хто віддає свою перевагу синьому кольору, добре зібрані і організовані. Цей колір як заспокійливе, допомагає людині зосередитися і сприяє прийняттю правильних рішень.

Білий колір – уособлює гармонію та чистоту. Він асоціюється у людей зі святістю і невинністю. Він допоможе вам подолати стрес і заспокоїть, якщо ви нервуєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *