Художня школа. Малювання для дітей та підлітків.

ХТО МИ ?

ART studio – художня школа для дітей та підлітків. Малювання для дорослих у місті Львів

  • Творчість - це життя!
  • Живи і твори!
  • Любов до саморозвитку!
  • розкриваємо таланти
  • гармонійний простір
  • невеличкі групи
  • індивідуальний підхід до навчання
  • викладачі з великим досвідом роботи
Кожне дитя певною мірою геній, і кожен геній певною мірою дитя !

Віктор

Наталія

Настя

Оксана

ХУДОЖНЯ ШКОЛА. Виберіть свій курс з малювання

ДОАКАДЕМІЧНА ШКОЛА         14-17 років

  Мрієте створювати 3D графіку, анімацію, а може бажаєте  працювати фешн дизайнером, ілюстратором чи дизайнером інтер’єрів? На нашій доакадемічній підготовці в мистецькі заклади Європи та України, ви зможете підготувати портфоліо своїх робіт !

 

ART 18+   від 18 років

   Ви захоплюєтесь класичним чи сучасним мистецтвом і завжди мріяли спробувати, але ніколи не тримали пензля в руках, або ж малюєте  на базовому рівні та бажаєте його вдосконалити? Спробуйте з нами творити, зробити та закріпити свої перші кроки у мистецтві! 

BABY ART 2-3 рочки

   Творчість… ? Адже саме змалечку можна привити любов до мистецтва. Як відомо у цьому віці зосередити увагу малюка довше, ніж на п’ять хвилин неймовірно складно, саме тому дітки цієї вікової категорії потребують майстерності викладача. На заняттях дітки вчаться малювати прості предмети, ліпити, вирізати, у них добре розвивається уява і дрібна моторика.

KIDDY ART  3-5 рочків

Це так цікаво пізнавати світ коли можеш до нього доторкнутися  і розфарбувати його.  А якщо намалювати пальчиком зелене яблучко? А можливо чарівну усмішку мами кольором смачної сунички? А ще краще створити песика з очками гудзиками і пластиліновими вушками. Немає важливішого ніж дати дитині можливість виразити себе через малюнок використовуючи несподівані і такі цікаві матеріали, створити щось нове! 

JUNI ART  5-7 років

Заховати секрет під барву кольору, розказати про свої емоції чи створити загадковий світ на аркуші паперу стає легше коли поряд талановитий майстер, який проведе дітей в світ мистецтва. У арт студії ваша дитина навчиться реалізовувати себе та свої емоції, мрії через лінії та кольори, які перетворяться на витвір мистецтва. Говорити кольором можливо та цікаво!

МАЙСТЕР КЛАС 7+ років

Любите творити своїми руками? Гайда творити прекрасне разом з нами!