Програмування для дітей. IT-школа: курси та заняття з мовами програмування

ХТО МИ ?

ІТ школа від АРТ ЛЕГО – це курси з мовами програмування MAKE CODE і PHYTON для дітей та підлітків у місті Львів 

Спрямуйте енергію дитини у правильне русло ! 

Кожне заняття в студіях-програмування розроблене для натхнення та навчання через дію, яке перетворюється на цікавий пізнавальний процес. За допомогою навчальних ігор в програмуванні, а саме MINECRAFT EDUCATION EDITION  та CODE COMBAT ми отримуємо різноманітний ряд обговорень робочих принципів і можливість до здійснення їх системного аналізу. Заняття у нашій ІТ-школі покликані усвідомлювати роль технологій у житті та їх практичного застосування.

Програмування є грамотою XXI століття, дітям які досягнули шести років, якраз на часі почати навчатись азам програмування, це легко здійснити за допомогою програми  MINECRAFT EDUCATION EDITION (мова програмування MAKE CODE)  та CODE COMBAT  (мова програмування PHYTON) . Барвисті елементи електронних програм дозволяють зробити навчальний процес в ІТ-школі пізнавальним, приємним та доступним. 

Ваше чадо сидить постійно за комп’ютером, граючи в ігри ? 

Виберіть, які курси з програмування Ви хочете, щоб Ваші діти відвідували

ПРОГРАМУВАННЯ SCRATCH
8 занять

5+ років

Скретч (англ.Scratch)— інтерпретована динамічна візуальна мова програмування основана і реалізована на Squeak. Завдяки динамічності, вона дає змогу змінювати код навіть під час виконання. Мова має за мету навчити дітей поняттю програмування і дає змогу створювати ігри, анімації чи музику. Scratch — середовище програмування, яке дозволяє дітям створювати власні анімовані та інтерактивні історії, ігри і інші витвори. Ними можна обмінюватися всередині міжнародної спільноти, яка поступово формується в мережі Інтернет

MINECRAFT EDUCATION
вступна частина
10 занять

7+ років

MakeCode надає дітям можливість навчитися програмуванню, створюючи цікаві проекти за допомогою блокових текстових редакторів.

Студенти курсу можуть використати MakeCode для програмування міні-ігор, автоматизації спорудження об’єктів і зміни ігрової поведінки Minecraft. Для цих цілей їм надані редактор на основі візуальних блоків.

Написаний код зможе створювати тварин, будувати будівлі, змінювати налаштування гри або взаємодіяти з персональними агентами.

Основні функції платформи для використання спільно з Minecraft:

 • учні можуть об’єднувати свій код в чат-команди, які можуть викликатися безпосередньо з гри
 • поступовий перехід від перетягування блоків до справжнього програмування
 • інструменти для автоматизації крафта навколишнього світу гри, пірамід, що спрощують створення, будинків, американських гірок і багато чого іншого
 • командне вікно працює в режимі реального часу і показує, які саме ігрові команди виконуються безпосередньо з вашого коду
 • можливість поділитися створеними модами з друзями
MINECRAFT EDUCATION
таємниці стародовнього світу
16 занять

7+ років

 • Афіни 
 • Рим
 • Авалон
 • Фіви
 •  Місто проект
MINECRAFT EDUCATION
хімія
10 занять

8+ років

 • Хімія в нашому житті. Де зустрічається та як її досліджують. Основні хімічні терміни. Знайомство з періодичною таблицею та основними хімічними інструментами в Minecraft.
 • Дізнаємось як виглядає хімічна лабораторія, яким буває лабораторний посуд та прилади. Будуємо свою лабораторію в Minecraft. Техніка безпеки поводження з реактивами. Робота з «Chemistry lab journal».
 • Дізнаємось що таке хімічна формула та за якими правилами атоми взаємодіють між собою. Складаємо формули найпростіших молекул з молекулярного конструктора. Дізнаємось чим відрізняється синтезовані молекули від природних. Розбираємось що таке органіка та не органіка. Оглядаємо в Minecraft просторові формули різних молекул. Дослід (знезабарвлення розчиненого в воді перманганату пероксидом).
 • Дізнаємось про склад хімічних елементів. Періодична система. Атом, молекула, протон, нейтрон, електрон. Атомна маса. Вплив температури на швидкість реакції. Досліди ( розчинення цукру, солі, соди та крохмалю у воді з нагріванням та без, вирощування кристалів). Ознайомлення з «Конструктор елементів».
 • Колообіг О, N, С та Р в природі. Чи важливо це, яка його роль. Робота з «Material reduced».
 • Атоми, зв’язок між ними. Будова атома та хімічний зв’язок. Періодичний закон. Будова атома. Хімічний зв’язок. Склад речовини. Робота з «Конструктор елементів». Досліди( визначення наявності чи відсутності нітратів у продуктах харчування). 
 • Основні класи неорганічних сполук. Оксиди, основи, кислоти та солі. Досліди, які підтверджують їх хімічні властивості. Робота у «Compound creator» і «Lab table». 
 • Органічні речовини. Поняття про розчини. Хімічні реакції речовини доступні в Minecraft. Вивчення їх властивостей, співставлення цих властивостей до взаємодії в Minecraft. Огляд «Lab table products», «Crafting table products» і «Brewing stand products».
 • Будівництво власного міні заводу або фармацевтичного виробництва. Знайомство з основами промисловості.
 • День експериментів. Проводимо та вчимось аналізувати хімічні досліди. Повторюємо реальні досліди в Minecraft. Створюємо нові теорії.
MINECRAFT EDUCATION
біологія
10 занять

8+ років

 •  Що таке біологія, які її основи?
 •  Чому рослин так багато івони таки різні ?
 •  Чому рослини зеленого кольору ?
 •  Чому бджоли виготовляють мед ?
 •  Хто заставляє метеликів любити квіти ?
 •  Що таке гени та селекція ?
CODE COMBAT
20 занять

 9+ років

Як і люди, комп’ютери для програмування користуються багатьма мовами – і це мова програмування. Мова програмування – це певний спосіб спілкуватися з комп’ютером, спосіб застосовувати інструкції, зрозумілі як людям, так і комп’ютерам.  Мова програмування Python названа на честь телевізійного шоу “Летючий цирк Монті Пайтона“, а не на честь пітона-змії.

Кілька властивостей мови програмування Python роблять іі дуже корисною для початківців. Найважливіше, за допомогою Python ти дуже швидко зможеш писати прості, ефективні програми. У мові Python не використовується стільки ж складних символів, як і в інших мовах програмування,  і через це іі легше читати і набагато легше зрозуміти початківцям ( не те щоб у мові Python не застосовувались символи, просто вони значно простіші, ніж в інших мовах програмування ). Python — стабільна та поширена мова. Вона використовується в багатьох проектах та в різних якостях: як основна мова програмування або для створення розширень та інтеграції додатків. На Python реалізована велика кількість проектів, також вона активно використовується для створення прототипів майбутніх програм. Python використовується в багатьох великих компаніях.

 А за допомогою гри CODE COMBAT  навчитись програмувати на мові Python легко і цікаво!