Школа анімації з АРТ ЛЕГО студіо

Давайте поговоримо про те, чому підліткам важливо не тільки наполегливо готуватися до ЗНО, а й вільно фантазувати. Як школа анімації допомагає стати відкритими, радісними, працьовитими і товариськими, не кажучи вже про вміння малювати і придумувати дивовижні історії..

У більшості випадків, сучасна індустрія розваг пропонує вже готовий продукт: готовий сценарій, продуманий до деталей герой. А так хочеться бути не лише споживачем, а і творцем!

Таким творчим, цікавим та оригінальним хобі (а може і професією?) є анімація. Якщо ви думаєте, що мальовані від руки мультфільми застарілі та неактуальні, радимо подивитися Вiднесенi привидами (2001) Хаяо Міядзакі – мультфільм володар Оскара та номер 1 у списку анімацій на сайті IMDB.

 

Як відбувається створення анімації?

Усе починається з ідеї – яку історію ми хочемо розповісти. Далі розробка сценарію, дизайн персонажів, розкадровка, промальовка сцен, запис та синхронізація звуку, монтаж та ще багато робочих моментів. Сучасне технічне обладнання та програмне забезпечення може багато в чому полегшити роботу під час занять у школі анімації, тому створення мультфільму – реальна справа для кожного бажаючого.

Чому школа анімації АРТ ЛЕГО студіо це цікаво?

Тому що зйомка мультика – це уява: спробуйте самі прямо зараз відразу скласти історію про слоненя, наприклад.

Це розвиток техніки малювання: у школі анімації ви вчитеся зобразити емоції та характер персонажів, ефекти вітру, ваги та швидкості руху, перспективу.

Це і логіка: потрібно оцінити значимість, небанальність своєї історії, зробити послідовність подій в придуманому сюжеті ясною і чіткою, зрозумілою глядачеві.

Часто створення анімації це непередбачуваність. Ви розробляєте тему, робите розкадрування, але потрібно бути готовим до того, що в ході творчого процесу все буде змінюватися, що будь-який персонаж може зажити своїм життям, і вам потрібно буде слідувати за ним.

Робота над мультфільмом – це комунікація та нові друзі. Вчитель та учень, дитина та дорослий – усім потрібно навчитися чути і розуміти один одного, працювати в команді.

Якщо ваша дитина – підліток, анімація створена нею, допоможе зрозуміти чим вона живе, що її хвилює, тішить, лякає, захоплює. Мультиплікація – це своєрідна метафорична мова, яка дозволяє висловити себе, свої почуття і мрії.

Що можна зробити освоївши основи у школі анімації? Кілька практичних ідей:

– «Мультфільм-листівка», в рамках якого можна зробити чудовий, незвичайний подарунок до будь-якого свята. Зняти добрий, душевний етюд, який допоможе без зайвих слів, концентровано висловити свої емоції.

– «Соціальна реклама» – етюд про ту чи іншу актуальну проблему – шкідливість куріння, глобальне потепління або булінг.

– «Мультфільм-урок», в якому візуалізовано матеріал з улюбленого предмету або власні спостереження та експерименти.

 

Школа анімації в АРТ ЛЕГО студіо – для тих, хто цікавиться мультиплікацією, має творчі ідеї та бажання їх втілювати, не боїться експериментів, проб і помилок. Ми з’ясуємо, як самостійно створити мультфільм від початку і до кінця.

Працюють дві групи – для підлітків 14-18 років та для дорослих 18-55років.

Записуйтеся вже зараз!  https://artlegostudio.lviv.ua/design/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *