Заняття з англійської мови для дітей – не лише професійний успіх, але і довголіття.

Заняття з англійської мови  – це інновації, достаток та
довголіття.

Заняття з англійської мови важко недооцінити. Те, наскільки добре громадяни країни(неангломовної) володіють англійською, взаємопов’язано з величиною заробітку, впровадженням інновацій та тривалістю життя. Про це йдеться у дослідженні одного з найкрупніших ресурсів з вивчення іноземних мов – Education First. Зрозуміло, що зв’язок є опосередкованим – через якість життя, достаток, прагнення відповідати новим трендам (наприклад, провадити здоровий спосіб життя) та рівень медичного обслуговування в країні. Але все ж ця статистика знову підтверджує, що вільне володіння англійською мовою є необхідне для людини, яка прагне належати до найкращої частини світу.

Мовні табори з носіями мови та міжнародний сертифікат

Діти не тільки можуть відвідувати заняття з англійської мови, а і можуть брати участь в літніх англомовних таборах. Діти, що бувають в англомовних таборах з носіями мови, помітно випереджають у знаннях своїх однолітків. Занурення в природне англомовне середовище настільки удосконалює їхню англійську, що прогрес помітний вже через два тижні.

Паралельно, дитина отримує шанс інші знання, бо в більшості на англійській мові щось цікаве розповідають. У таких таборах діти зможуть не тільки покращувати англійську мову, а й знайти нових друзів

До речі, підтвердити свій рівень володіння мовою школярі можуть, здавши Pearson Tests of English, результати якого визнають понад 100 країн світу. За підсумками іспиту видається міжнародний сертифікат, пред’явити який можна при вступі до вузу або працевлаштуванні.

Міжнародні програми студентського обміну

Для підлітків та молоді, які добре володіють англійською існує безліч міжнародних програм, в рамках яких вони можуть вчитися або працювати в різних країнах світу, удосконалюючи при цьому знання мови.

Однією з найпопулярніших в світі програм студентського обміну є програма Work and Travel USA, за якою студенти можуть працювати влітку в США, паралельно подорожуючи. Ще одна популярна міжнародна програма – Au-Pair – дає можливість жити в сім’ї закордоном протягом року, одночасно вивчаючи мову, заробляючи гроші і знайомлячись з країною.

 

Заняття з англійської допомагають знайти кращу роботу

Знання англійської мови асоціюється із зарплатою вище середньої. Так стверджує Київська школи економіки. Вони опрацьовували 27 385 вакансії порталу work.ua , і виявили, що володіння англійською мовою додає до зарплати 5801 грн для сектору «Адмiнiстрацiя керівництво середньої ланки» а для сектору «Продажі, закупівлі» – 2859 грн плюс.

Отже, англійська це вже не тільки програмісти або менеджери великих компаній. Знати мову сьогодні повинні журналісти, економісти, інженери, маркетологи, а також – науковці та викладачі. Чи знали ви, що з 2016р в Україні отримати вчене звання доцента або професора можна лише маючи міжнародний сертифікат знання англійської мови не нижче рівня В2( Upper Intermediate)?

 

Заняття з англійської мови легше дають я дітям ніж дорослим

Іноземна мова дітям дається набагато простіше, ніж дорослим. Вони здатні легко запам’ятовувати цілі мовні блоки. Можуть інтуїтивно використовувати правильну часову форму, а не витрачати довгі години на освоєння граматики.

Діти, які вивчають англійську мову з раннього віку, випереджають своїх однолітків у розвитку, вони краще висловлюють свої думки, вони кмітливіші, мають гарну пам’ять.

На відміну від дорослого, дитина не боїться робити помилки. Навчання проходить «безболісно».

 

Заняття з англійської мови для дітей у АРТ ЛЕГО студіо :

  • англомовне середовище,
  • заняття у формі гри,
  • професійні та досвідчені викладачі.
  • працюємо з дітьми 3 – 11 років
  • Діти приходять до нас з радістю!

Дізнайтесь більше про заняття з англійської мови та записуйтесь!   https://artlegostudio.lviv.ua/english/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *