Літній дитячий табір. У чому його користь, 7 переваг

Весна підходить до свого завершення, і дуже скоро настануть шкільні літні канікули, найдовші в році. Всі батьки розмірковують над тим, як правильно і з користю організовувати на цей період дозвілля дітей. Відмінним варіантом є оздоровчий або освітній літній дитячий табір. А ще краще – два в одному!

Які ж переваги відпочинку дитини в дитячому таборі?

  1.Спогади та враження

Участь у літньому таборі дасть вашій дитині можливість застосувати свої сили, знання, соціальні навички, а також – самореалізуватися. Нові друзі, нові враження, нові знання та досвід концентровані в 1-2 тижнях літа  створюють одні з найяскравіших спогадів та вражень дитинства.

  2.Впевненість

У літньому дитячому таборі потрібно навчитися спілкуватися і вести переговори без батьків. Це формує упевненість в собі, в своїх можливостях і силах. Коли поруч немає ні батьків, ні навіть бабусі з дідусем, дитина починає самостійно приймати рішення і вибудовувати соціальні зв’язки і взаємини.

 

3.Командна взаємодія

Різні види діяльності та дозвілля в літніх таборах об’єднують дітей і допомагають їм навчитися працювати в групах та злагоджених командах. Це фактично ази колективної взаємодії, які стануть в нагоді дитині для інтеграції в суспільство дорослих.

4.Рольові моделі

У хороших літніх таборах працюють професіонали роботи з дітьми. Такі наставники, вихователі та викладачі здатні стати хорошими взірцями для наслідування.

  5.Відповідальність

Діти стають більш відповідальними в таборі. На кожного у колективі (або команді) покладають свої обов’язки і певне коло робіт, які є тільки його особистою відповідальністю. Ця риса міцно закріплюється і потім дуже допомагає дитині в подальшому житті.

  6.Незалежність

Перебуваючи далеко від батьків, дитина починає ставати незалежною і самостійною. Замість того щоб чекати, коли щось зроблять за неї та принесуть «на тарілочці», дитина буде вчитися проявляти ініціативу та приймати рішення.

  7.Здоров’я та нові навички.

Саме для цих цілей ми, найчастіше, і відправляємо своїх дітей до таборів: прогулянки на свіжому повітрі, пізнавальні рухливі ігри та цікаві для дитини заняття. Нове оточення та друзі, приязна атмосфера спонукає дітей вивчати нові речі і відкривати в собі приховані таланти.

 

АРТ ЛЕГО студіо запрошує ваших дітей у міський табір та виїзний табір у Карпатах. Табори відбуватимуться за двома напрямами – LEGO конструювання та Дизайн.

Сміливо обирайте табір АРТ ЛЕГО студіо! У нас:

  •   працюють лише досвідчені, професійні викладачі та вихователі.
  •   продумана, збалансована і цікава програма занять та розваг.
  •   свіже повітря та активний відпочинок у Карпатах.

Напишіть нам: https://m.me/artlegostudio

Кількість місць обмежена!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *