Табір для дітей на літні і зимові канікули (в Карпатах та денний у м.Львів)

CAMP 

Чи можна зрозуміти призначення своєї дитини? Як розкрити лідерський потенціал дитини та реалізувати його сповна у певній професії чи сфері діяльності? Однозначної відповіді немає, точніше, для кожного вона буде своя.

Так ось, ми допоможемо Вам віднайти цю відповідь у таборі з особистісно-лідерського розвитку дитини «ART LEGO CAMP — табір-школа для дітей та підлітків»,  який проводить на літні і зимові канікули АРТ ЛЕГО, як у місті Львові , так і у Карпатах.

На дитину чекає захоплююча подорож у табір «ART LEGO CAMP — дитячий табір-школу», де включено: квести, естафети, творчі заняття, ігри на розвиток уваги, вправи для емоційного розвитку, змагання, публічні виступи, задачки на розвиток мислення, майстер-класи з розвитку творчості і звісно цікаві експерименти.

  ART LEGO camp  —  дитячий табір-школа на літні і зимові канікули: 
•  це робота з індивідуальними задатками та сильними сторонами дитини
•  розвиток здорового характеру та формування здібностей організації
•  формування знань і навиків і вибір майбутньої професії

Школа-табір АРТ ЛЕГО – унікальний, творчий простір, в якому вдало поєднується розвиток та відпочинок. У нашій школі-таборі АРТ ЛЕГО діти отримують нові знання, практичні навички та розвивають свою відповідальність та загалом свій особистісний потенціал.

Основні пріоритети школи-табору АРТ ЛЕГО:
🌱  безпека та здоров’я дітей
🌱  розвиток самостійності і комунікацій
🌱 формування нових навичок та умінь (в т.ч. англійською мовою)
🌱 отримання необхідних знань у житті 

ДЕННИЙ ТАБІР

ТАБІР У КАРПАТАХ