Заняття з LEGO вже давно стало невід’ємною частиною сучасної освіти. Що ж навчання з LEGO дає вашим дітям окрім весело проведеного часу?
Давайте розберемося!
Must have успішної особистості та професіонала, у 2020 році на думку Всесвітнього економічного форуму:
- Творче мислення
- Критичне мислення
- Комплексне вирішення проблем
Що таке творче мислення? – це вміння побачити звичайні речі з несподіваного ракурсу, знайти оригінальне рішення для звичайної проблеми.
Від народження кожна дитина наділена живим, креативним мисленням, справжній Винахідник! Їй властиво ставити до світ у питання та отримувати відповіді граючись з усім що потрапляє під руки. На жаль, ця чудова риса втрачається з віком під впливом традиційної освіти – формального заучування букв та цифр.
98% дітей у дитячих садках є «творчими геніями». Поспостерігайте, як грається ваша дитина. Наприклад, фломастер може стати чарівною паличкою, а порожня картонна коробка – космічним кораблем або роботом.
Лише 3% до 25 років залишаються творчими геніями.
До речі, чи знаєте ви, що можна поєднати шість стандартних цеглин LEGO в більш ніж 915 мільйонів способів?
Давайте зробимо з гелікоптера машину для прибирання снігу!
Що таке критичне мислення? – це вміння формувати власну думку. Ставити під сумнів, перепровіряти інформацію, не опиратися на «всі так роблять».
Під час виконання творчих завдань, дитина втілює та вибирає життєздатні моделі, відхиляючи хибні.
Скільки коліс потрібно снігоприбиральній машині? Чи потрібні їй крила? А куди збирати сніг?
Що таке комплексне вирішення проблем? – це вміння бачити причину й усувати її, а не наслідок. Наприклад, якщо у людини болить зуб, треба боротися не з болем, а лікувати або видаляти хворий зуб.
Маленький Винахідник на заняттях не лише створює моделі, але і випробовує їх, шукає проблеми та шляхи їх вирішення.
Яку деталь чи шестерню потрібно замінити щоб наша снігоприбиральна машина працювала як слід?
І це ще не все!
Дрібна моторика
Зв’язок між розвитком мови і дрібної моторики давно відомий. Граючи з конструктором LEGO дитині доведеться зіставляти деталі конструктора, щоб вони підходили один до одного. Ручки починають відчувати деталь, її кути, виступи. За ефективністю розвитку моторики, на думку досвідчених педагогів, LEGO знаходиться на рівні з ліпленням і малюванням.
Робота в команді, комунікація
На перший погляд, трохи несподівано? Пояснимо – Під час занять з LEGO дитині доводиться тісно спілкуватися з однолітками та вчителями, вирішувати спільні проблеми, домовлятися. LEGO дає дітям терпимість один до одного, вміння прислухатися до чужої думки. LEGO — це не лише будування тривимірних проекцій, а й уміння будувати модель живого спілкування, яка знадобиться в дорослому житті.
Розвиток уваги та посидючості
Багато дітей майже відразу хочуть отримати готове, пропустивши кілька нудних етапів. Але не склавши усе деталь за деталлю, не отримаєш бажаного результату. Ми починаємо з простих і швидких моделей LEGO, потім поступово переходимо до більш складних, які вимагають більше уваги і часу. Адже планомірна праця – це важлива складова в будь-якій роботі.
АРТ ЛЕГО студія проводить сертифіковані заняття на базі LEGO Education для дітей віком від 3 і до 14 років.
Більше інформації та запис : https://artlegostudio.lviv.ua/lego/
Чекаємо вас!