Дизайнер – професія для тих, хто вміє творити красу

Дизайнер – професія для тих, хто вміє творити красу! 

Дизайнер як професія досить популярна. Сфера застосування дизайнерських знань та ідей грандіозна – вони присутні всюди і в усьому, що нас оточує. Найбільш популярними, звісно є фахівці з дизайну інтер’єрів та одягу. А також часто потрібні дизайнери з графіки та упаковки, реклами, а також транспортного, ландшафтного, дизайну аксесуарів та ювелірних прикрас, промислового, web-дизайну, текстильного, сонцезахисних окуляр і навіть навколишнього середовища.

Поняття «дизайн» можна застосувати до будь-якого виду діяльності.

Чому варто піти на курс «Моя професія дизайнер» (з 12 років)

Ми даємо можливість спробувати себе в різних видах дизайну. Щоб вибрати для себе саме той напрям, який найбільше до душі. У нас дуже багато практики на заняттях. І це дає можливість зрозуміти краще як насправді виглядає робота дизайнера. Бо буває, дитина приходить і каже, що хоче бути дизайнером інтер’єрів, а коли доводиться займатись цим на практиці, то може ставати і не цікаво, і складно. В цей момент насправді важливо завершити свою роботу. Ми дуже хочемо, щоб дитина мала можливість оцінити потім свою роботу і вирішити чи подобається їй і чи хоче вона дійсно цим займатись в подальшому.

Є дуже багато видів дизайну і на нашому курсі дитина має можливість спробувати себе в них. Комусь більше подобається творити руками, комусь більше графіка.

В нашій студії не більше 5 дітей. Бо до більшої кількості дітей фізично підійти і показати як зробити те чи інше практично не можливо.

На кожному виді дизайну діти створюють певний продукт від початку до кінця, щоб розуміти скільки часу і зусиль потребує розробка дизайну. На графічному дизайні – діти створюють лого, на дизайні інтер’єрів – дизайн кімнати і т.д.

Цікаво спробувати? записуйтесь до нас в школу дизайну DESIGN STUDIO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *