Арт школа для дорослих.

Бажання займатися мистецтвом може охопити в будь-який період життя. Але для деяких видів творчості вік може стати серйозною перешкодою. На щастя, художнє ремесло до таких не належить. Арт школа для дорослих – чудова можливість проявити свій потенціал саме тоді, коли цього забажала душа.

Не всі, хто хоче малювати, вміють робити це правильно і красиво від природи. Існують талановиті обдаровані художники, чиї руки просто підкорившись душевному пориву, творять шедеври світового масштабу. Але це, скоріше, виключення ніж правило. Це зовсім не означає, що інші приречені на посередність.

Навчитися красиво малювати можна в будь-якому віці. Для цього необхідно мати терпіння, ретельність та бажання. У всьому іншому вам допоможуть наші досвідчені педагоги та творча атмосфера АРТ ЛЕГО студіо.

Які цілі прагне досягнути Арт школа для дорослих?

 • навчити професійному володінню всіма основними художніми інструментами (олівець, фарба, туш);
 • передати досвід роботи в різних жанрах живопису;
 • показати, як грамотно і доречно відображати свої емоції в картинах;
 • направити на шлях подальшого розвитку і вдосконалення.

Чому варто почати малювати в АРТ ЛЕГО студіо вже зараз :

 1. Малюнок – прекрасний спосіб виразити себе.

Ваш внутрішній діалог зі світом придбає зовсім інший сенс і яскраві фарби завдяки малюванню. При чому, кожна людина отримує свої емоції. Хтось розслабляється і відчуває умиротворення. У кого-то піднімається настрій аж до ейфорії. А хтось знаходить новий сенс життя. Не забувайте, завжди є такий варіант розвитку подій, що ви можете стати великим художником і подарувати світу нові шедеври!

 1. Розвиток когнітивних функцій

Почніть малювати і незабаром ви відчуєте, як покращилася зорова пам’ять, сприйняття і моторика. Ви почнете дивитися на світ глибше і більш всебічно. Та й сам процес малювання викликає дуже сильні позитивні емоції. Відбувається духовне збагачень і розкриття тих здібностей, про які ви не підозрювали.

 1. Психотерапія.

Художня творчість це один з найкращих способів вирішити багато психологічних проблем.  Вивільніть негативні емоції, внутрішні переживання м’яко, без негативних наслідків. Арт терапія допоможе зняти напругу у відносинах та вантаж важких життєвих ситуацій.

 1. Малювати – це задоволення.

Описати словами ті щасливі емоції, які дарує малювання не просто. Це насолода і сплески радості. Спочатку радість приносить сам процес, потім задоволення від споглядання свого власного твору. І звичайно, прекрасні емоції від реакції друзів і рідних на ваші картини.

Заключення.

Відкрийте в собі художника вже зараз і почніть малювати! Найкраще розпочати свій творчий шлях з професійним викладачем. Вам підкажуть, розкажуть та похвалять за перші успіхи.

У Арт школі для дорослих ви навчитеся основам, а також найпростішим прийомам живопису, які необхідні для подальшого освоєння цього виду творчості:

 • правильно зображати предмети, їх форми і об’єм;
 • сприймати і передавати відтінки і фактуру;
 • використовувати контраст;
 • враховувати перспективу;
 • передавати власне сприйняття в картинах;
 • створювати композиції.

Для вас приготовані лише якісні матеріали: мольберти, папір, олівці і фарба. Всі заняття проходять в невеликих групах, тому кожному буде приділено достатню кількість уваги педагога. На заняття можуть прийти люди з будь-яким рівнем підготовки, навіть якщо ви абсолютно не вмієте малювати – приходьте, ми вас обов’язково навчимо!

Запишіться на наш курс Арт школа для дорослих : https://artlegostudio.lviv.ua/art/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *