Англійська для дітей в садочку

Англійська для дітей в садочку – чи варто дитині вчити англійську у такому віці?

Ми, дорослі, вчимо англійську мову довго і болісно. Шукаємо різні способи, намагаємося вкласти в голові правила іншої лінгвістичної системи, “перевиховуємо” свій артикуляційний апарат для інших звуків.

Дитині набагато легше вчити англійську з нуля: діти буквально вбирають її! Ті граматичні конструкції, які ми старанно вивчаємо, вони моментально “поглинають”. Без аналізу, до якого ще не здатні, а просто так.

Англійська, як іноземна мова для дітей в садочку чи вдома – це завжди необхідна річ. Та що цікаво, дитина може заговорити і на двох, і на трьох мовах. Головне, постійно з нею займатися. Тому, дорогі дорослі (справжні і майбутні батьки), готуємося до виховання англомовних малюків! А ми вам в цьому допоможемо.

Насправді дитина може освоїти і більшу кількість мов, адже, як писав Масару Ібука в гучній книзі “Після трьох уже пізно”:

“… МОЗОК ДИТИНИ МОЖЕ ВМІСТИТИ БЕЗМЕЖНИЙ ОБСЯГ ІНФОРМАЦІЇ …”

Так, якщо в родині мама – українка, тато – англомовний, а нянечка, скажімо – німкеня, то дитина буде без будь-яких складнощів говорити на всіх трьох мовах. І ніякого “змішання” мов не буде (про що говорять багато скептиків). Просто мама буде у малюка для “Десь тут була подоляночка”, а тато для “ABC songs”. 🙂

І такий приклад далеко не один. Масару Ібука у своїй праці теж розповідає про таких дітей-білінгвів (до речі, почитайте цю книгу – вона дійсно варта уваги).

Якщо ви володієте англійською мовою на відмінно і відчуваєте себе досить впевнено, щоб говорити тільки на ній, то ніякої теорії і статей на кшталт “з чого почати вчити англійську з дитиною з нуля” не знадобиться. Просто говорите з малюком на англійській мові. От і все. Це і є англійська для дітей в садочку.

Зверніть увагу: в цьому випадку вам не можна буде розмовляти з дошкільням українською мовою. Інші члени сім’ї говорять з ним по-українськи, але ви ТІЛЬКИ по-англійськи.

Але що робити батькам, які не так впевнені у своїй англійській? Адже в такому разі навчання за методикою “занурення в мовне середовище” буде неможливо (якщо тільки ви не візьмете собі native speaker в якості няні).

У всякому разі ви можете піти до нас в садок, де з дитиною спілкуватимуться англійською. Хочете дізнатись більше про англійська для дітей в садочку – пишіть нам вже зараз у ФБ-месенджер!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *