Дитяча арт-терапія. Види арт-терапії для дітей.

Арт терапія для дітей

Дитяча арт-терапія з АРТ-ЛЕГО – безпечна методика надання психологічної допомоги дитині через творчість. Арт-терапія не має протипоказань і обмежень по віку, не вимагає наявності мистецьких задатків, тому є доступним і зрозумілим для особистості кожної дитини.

Можливості арт-терапії з АРТ-ЛЕГО:
– Арт-терапевтична робота відражає внутрішній світ особистості й слугує певним містком між психологом та дитиною.
– Арт-терапія сприяє самовираженню і спрямована на зцілення психіки дитини.
– Допомагає дитині подолати емоційний біль, травмуючі ситуації, агресію, тривожність, страхи, справитись з труднощами, відкоректувати негативні поведінкові прояви.
– Зцілюючим фактором є сам процес творчості, спонтанне самовираження.
– Арт-терапія розширює особистий досвід дитини, активізує її творчі ресурси, дозволяє дитині проявляти свої негативні та агресивні почуття в безпечній формі, сприяє виникненню відчуття внутрішнього контролю і порядку, знімає емоційну та тілесну напругу дитини, долає внутрішні блоки та бар‘єри.
– Однією з переваг арт-терапії є розвиток власного потенціалу, гармонізація внутрішнього стану, виявлення та активізація прихованих вмінь та здібностей дитини.

Одними з основних методів у дитячій арт-терапії є:
– Піскова терапія
– Ігрова терапія
– Лялькотерапія
– Казкотерапія
– Ізотерапія
– Глинотерапія
– Музикотерапія
– Танцювальна терапія
– Фототерапія

Художня творчість з АРТ ЛЕГО – це один з найкращих способів вирішити багато психологічних проблем, як дитини, так і дорослого.  Ви можете вивільнити негативні емоції, внутрішні переживання м’яко, без негативних наслідків. Арт терапія допоможе зняти напругу у відносинах та вантаж важких життєвих ситуацій.

Приходьте до нас на арт-заняття в АРТ ЛЕГО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *