Школа Науки – фізика, хімія, заняття та досліди для дітей

ШКОЛА НАУКИ

ФІЗИКА, ХІМІЯ, БІОЛОГІЯ, ДОСЛІДИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Чи хочете щоб ваша дитина вивчала фізику, хімію, біологію, природознавство та інші предмети зі “Школи науки” 😏😎?

  • Проводити цікаві досліди
  • Навчитись створювати і конструювати
  • Працювати в команді
  • Працювати за визначеним планом
  • Досліджувати і творити!

Наука? Хімічні і фізичні досліди? Біологія та природознавство? Робота в парі? Програмування? Механізми?

Це весело, з цікавістю та розміреним спокоєм викладача, що захопить Вашу дитину презентацією й плавно перейде до дослідів і програмування. Результати можна побачити вже за декілька занять.

Павло

Славко

НА ЩО СПРЯМОВАНА ШКОЛА НАУКИ

«Школа Науки» спрямована на ознайомлення дитини з базовими поняттями з різних областей знань. Цей розділ включає в себе заняття за темами «Фізика», «Хімія», «Біологія», «Географія», «Культура». У пропонованих завданнях врахована тісний зв’язок між різними областями наук. Наприклад, у багатьох процесах складно виділити фізичну і хімічну складову, тому деякі фізико-хімічні процеси розглядаються і в темі «Фізика», і в темі «Хімія», що дає можливість кращого засвоєння і закріплення матеріалу дитиною; в темах «Біологія» та «Географія» розглядаються пересічні (взаємодоповнюючі) питання. Багато завдань орієнтовані на практичне застосування отриманих знань, на їх зв’язок з реальним життям і навколишньою дійсністю.

Заняття дитини «Школі Науки», безумовно, сприятимуть розширенню його кругозору, розвитку мислення і мовлення, формуванню пізнавальної мотивації, а також кращому засвоєнню інформації по даних темах надалі (коли в школі почнеться викладання таких предметів, як «хімія», «фізика», «географія»). І, що не менш важливо, такі заняття можуть пробудити у дитини інтерес до будь-якої сфері знань, що в подальшому допоможе йому у виборі професії або в формуванні кола інтересів і хобі.