Приватний садок MiniBabySchool. Розвиваючі заняття для дітей 3, 4, 5 років

НАВЧАЙСЯ . СТВОРЮЙ . ДІЛИСЬ . ГРАЙ

Марта
Оксана
MINI BABY PRESCHOOL

 англомовна школа  для діток 3-5 рочків

MINI BABY PRESCHOOL 🦄

англомовні розвиткові заняття для діток віком від 3 до 5 рочків

 

НАВЧАЙСЯ. СТВОРЮЙ. ДІЛИСЬ. ГРАЙ

Ми за звичку створювати, а найкраще, звісно прививати її з дитинства!

     тривалість занять   4 год 00хв

MINI BABY SCHOOL

 підготовка до школи для діток 4-6 років

MINI BABY SCHOOL

Ми створили таку підготовку до школи, яка дозволить не тільки комфортно почуватись у першому класі, а саме головне заохотить діток до навчання💫

Ми вивчимо всі цифри та навчимо розрізняти числа, будемо спокійно робити різні обчислювальні махінації, тренуваватимемо каліграфію, вивчимо всі букви, щоб навчитись читати і писати, активно розвиватимемо логічне мислення💡Окрім того, будемо вчитись бути посидючими, уважними та сконцентрованими, розвиватимемо увагу, будемо фантазувати та уявляти , і найосновніше – дізнаємось відповіді на всі ” ЧОМУ ?”🦄

     тривалість занять   3 год 00хв

НЯНЯ ENGLISH

 няня для діток 4-6 років

Якщо Вам потрібна вільна годинка, а, можливо, й декілька – Super Няня English спішить на допомогу❤️ Вона оснащена найпотужнішими суперсилами⚡ Окрім того, що забавить Вашу дитину, ще й вивчатиме з нею світ, що її оточує, гратиме інтерактивні ігри, філосовствуватиме, і це все in ENGLISH. ❣️✨Неймовірне комбо✨❣️

     тривалість занять   від 1 год 00хв

Ми за звичку створювати, а найкраще, звісно прививати її з дитинства!

Приватний садок Minibabyschool у місті Львів включає такі розвиткові заняття-студії:

Розвиткові заняття в English Studio (приватний садок Minibabyschool)

Чи потрібна малюкові в такому віці англійська ? ТАК ! Чи легко вона дається ? Чим раніше дитина починає освоювати другу мову, тим легше це їй дається і тим досконаліші знання та навички. Вивчення другої мови стимулює інтелектуальний розвиток дітей і допомагає гармонійно розвиватися. Як відомо, діти проявляють надзвичайний інтерес до всього невідомого. Вони отримують неймовірне задоволення від пізнання чогось нового і незвіданого. Вони не піклуються про те, чи покращили вони свої пізнавальні здібності чи ні, вони хочуть лише весело проводити час. Це відноситься і до вивчення нової для них мови. Нові слова і фрази, цікаві пізнавальні ігри, веселі завдання – все це вони отримують від вивчення англійської. Тому уроки англійської – це дивовижне поєднання корисного та веселого проведення часу.   Однією з головних переваг вивчення нової мови для дітей є поліпшення когнітивних функцій дитини. На думку експертів, процес вивчення нової мови дозволяє дітям працювати над своїми навичками пам’яті, навичками вирішення проблем і навичками читання. Більш того, це також дозволяє дітям поліпшити свої навички з предметів, таких як математика і наука. Діти, які говорять на двох або трьох мовах, як правило, краще навчаються потім у школі та мають більш високі оцінки з усіх предметів.

Розвиткові заняття в Art Studio (приватний садок Minibabyschool)

Слово «арт» означає мистецтво. Це досить широке поняття, сюди входить розвиток креативності дитини за допомогою малювання, ліплення, співу, музики, танців, казок – всіх видів творчості. У цьому одна з переваг мистецтва (АРТу) для дітей, адже завжди можна підібрати ту форму, яка найбільш близька і цікава кожному конкретному малюкові. Арт для дітей – це заняття для дітей, які подобаються дітям та сприймаються, як цікаве проведення часу. Для маленьких дітей будь-яке заняття творчістю – це завжди весело, приємно та корисно для розвитку як дрібної моторики.

Розвиткові заняття в Lego Studio (приватний садок Minibabyschool)

Не секрет, якими непосидючими та активними можуть бути малята. Дітки мають супер багато енергії, прагнуть руху та активних дій. Дуже полюбляють гратися, випробувати та досліджувати навколишній світ, доторкнутися, відчути та самостійно зрозуміти як саме працює те чи інше. Саме тому гра з яскравими кубиками LEGO дуже ефективно сприяє розвитку дитини і є найкращим вибором для маленьких пташенят.  Чому така велика популярність конструкторів LEGO ? Все просто, дітки граючись хочуть відтворювати та досліджувати світ дорослих , будуючи свій власний мікросвіт. Тому завдяки кубикам LEGO фантазувати, майструвати, вільно творити цей світ, розкривати свій характер – це легко і весело.

Найважливіші навички, якими пташенятка можуть у нас оволодіти у нас в приватному садочку Mini Baby School:

– Мейкерство — це спосіб життя, при якому маленькі люди розвивають віру у себе. Девіз мейкерів: «Навчайся, створюй, ділися, грай». Ми за звичку створювати, а найкраще, звісно, прививати її з дитинства.

– Soft Skills (м’які навички) – це хороші манери і риси особистості, необхідні для взаємодії з іншими людьми і побудови з цими людьми хороших відносин. Soft Skills застосовуються в будь-якій професії, будь-якому виді діяльності і будь-якій взаємодії між людьми.